26 marzec 2020

Zdalny poligon

Praca na dobre wyniosła się z biur, sal konferencyjnych, a nawet kawiarni. By chronić siebie, ale też dbać o bezpieczeństwo innych #zostajemywdomu. Czy w takich szczególnych czasach jest miejsce na wellbeing i jednocześnie skuteczność? Jak zadbać o siebie, swój zespół i jednocześnie nadal „dowozić wyniki”?

Czytaj więcej

30 listopad 2019

Kiedy siłownia to za mało…

Karnet sportowy to jeden z podstawowych benefitów oferowanych pracownikom. Oferuje go blisko 70% polskich firm. Jednak pracownicy woleliby korzystać także z innych świadczeń. Czym zatem kierować się w wyborze pozapłacowych bonusów?

Czytaj więcej

30 październik 2019

Wellbeing? Andjoy!

Wellbeing to ogólny dobrostan. Poczucie szczęścia, spełnienia i satysfakcji. To także możliwość regeneracji i dbania o swoje zdrowie. Właśnie dlatego, by osiągnąć osobisty wellbeing warto dbać o kondycję fizyczną, zbilansowaną dietę, relaks oraz bliskie relacje z innymi.

Czytaj więcej

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (własne i stron trzecich), aby poprawić jakość obsługi i wyświetlać treści zgodnie z Twoimi preferencjami. Kontynuując przeglądanie, akceptujesz ich użycie. Więcej informacji